Kvaliteetne rehv mõistliku hinnaga


Rehvid


Meist

DMACK bränd loodi 2009 aastal võistlemaks autospordi kõrgeimal tasemel. Konkureerides Micheliniga on DMACK olnud ametlik rehvitarnija FIA autoralli maailmameistrivõistlustel alates 2011 aastast, võisteldes raskeimates oludes nii kruusal, asfaldil kui ka jääl.

DMACK’i moto on lihtne- pakkuda võistlejatele mõistliku hinnaga kvaliteetset rehvi, et võistelda erinevatel autospordi aladel ja tasemetel. Edu ja kogemusi kogudes on DMACK saavutanud mitmeid tähtsaid võite üle maailma ja omab edasimüüjaid juba enam kui 70 riigis.

Kasutades ära autospordist saadud kogemusi hakkas DMACK tootma ka tänavasõidu rehve. Valik sisaldab unikaalset kooslust Inglismaal disainitud rehvi mustritest ja autospordis kasutatavatest tehnoloogiatest. DMACK tänavasõidu rehvid pakuvad suurepärast kvaliteedi ja hinna suhet.

DMACK on hea näide edukast Inglismaa ja Hiina koostööst. Kõik DMACK rehvid disainitakse Inglismaal, kasutades parimaid tehnoloogiaid ja aastate pikkust autospordist saadud kogemusi. Rehvid toodetakse eritellimusel rajatud tehases Hiinas, kus põhirõhk on kvaliteedil ja keskkonnasäästlikkusel.

Kõik see tagab, et tootmisprotsess vastab ISO9001 ja TS16949 standarditele ning tänu sellele omavad DMACK rehvid E, S, DOT, CCC ja INMETRO sertifikaate.


News

Tagasi üles